Kontakt os

Adresser: Strandvejen 62 F, 2900 Hellerup
Find vej
Mail mail@activesearch.dk
Telefon 70 22 77 99
CVR.nr. 32097847
Bank Jyske Bank, konto 5042-3209787
IBAN: DK5850420003209787
SWIFT: JYBADKKK

 

kim-reinhardt-profil Kim Reinhardt
Adm. direktør, Cand. jur
kim@activesearch.dk
Telefon 40 500 519

 

Ann Palmquist
Senior Konsulent
ann@activesearch.dk
Telefon 28 19 77 99

 

Corinne Frey
Senior Konsulent
corinne@activesearch.dk
Telefon 40 519 000

 

Jane Anderson
Senior Rekrutteringskonsulent
jane@activesearch.dk
Telefon 28 40 77 99

 

Christina Christina Lyngbye
Rekrutteringskonsulent
christina@activesearch.dk
Telefon 40 90 77 99

Modtag vores Emneavis

Modtag automatisk nyheder fra Danmarks største database med regnskabs- og økonomikandidater.
Læs seneste Emneavis her

Tilmeld dig vores jobagent

Modtag automatisk de seneste jobopslag på email.
Læs seneste opslag her